#1 2012-01-02 09:15:18

Ulquiorra Schiffer

http://img337.imageshack.us/img337/9859/41441127.jpg

Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 34
Punktów :   -1 

WITAJCIE W SKLEPIE!!!

Sklep Urahary, jest miejscem, gdzie możecie, zamawiać róznego rodzaju przedmioty. Są tutaj miecze dla shinigami, medaliony dla quincy oraz rzecz jasna rękawice dusz . Każdy jest mile widziany. Ustalmy, więc zasady. W wątku "zamówienia" wpisujecie jakie przedmioty chcecie kupić oraz ilość w jakiej ma być podany. Mój sklep  oferuje również możliwość wstawienia waszych własnych ofert lub sprzedania waszych itemów mi. Wstawie je wtedy do sklepu. Jezeli są unikalne, wątkem będzie przyklejony na samej górze, żeby każdy poszukiwacz cennych rzeczy byl w stanie go zobaczyć. W czasie różnych świąt będą organizowane również licytacje. Chyba wiecie na czym to polega, ale powiem, że przez całą dobę użytkownicy będą podawać swoje oferty, a ten który poda największą kwotę, wygrywa licytacje, przez co też zostaje nabywcą niesamowitego skarbu. Rzeczy na licytacjach nie zawsze będą wyskokiej jakości. Będzie zdarzać się tak, że będę wystawiał pakiet wielu itemów i można go będzie kupic za niższą cenę. Mam nadzieję, że nie dacie sie nabrać i nie zapłacicie za to więcej niż jest warte. Doradzam żebyście przeliczyli Sobie ile wszystko kosztowało by według normalnej ceny i sprawdzili dzięki temu ile możecie na to wydać na licytacji. Powodzenia i miłej zabawy.

PS: Sklep należy do mnie (do Kisuke Urahary), więc tylko ja moge zatwierdzać kupno przedmiotu, jeżeli będę gdzieś wyjeżdzał wyznacze zastępce, który otrzyma swoją nagrodę - jeżeli będzie pilnie pracował .

Normalne zamówienie: (wstawiacie w wątku "Zamówienia")

Spoiler:

Rękawica dusz (czyli rzecz którą chcecie kupić) x2(ilość)
Jeżeli jesteście bardzo mili, możecie dodać "prosze" .

Wstawienie Waszej Oferty (wstawiacie w wątku "Proźba O Dodanie"(subforum "Wasze Oferty"))

Spoiler:

Prosze o wstawienie na półki mojego przedmitu, którym jest [wasz przedmiot] za cene [jakąś stosowną xD].

Chęć Sprzedania Rzeczy do Sklepu (wstawiacie w wątku "Pokój 1"lub "Pokój 2" lub "Pokój 3"(subforum "Wasze Oferty")

Spoiler:

Gracz: Chcialbym sprzedać Ci [wasza rzecz] za cene [wasza cena].
Kisuke: Zgadzam się/Co byś powiedział na [moja cena]
Gracz: Zgadzam się na Twoją cene/postaram się sprzedać na własną rękę.

Dodanie Swojej Kwoty w Licytacji (wstawiacie w wątku z przedmiotem (subforum "Licytacje"))

Spoiler:

Daję [wasze kwota]

Ostatnio edytowany przez Kisuke Urahara (2012-01-02 09:23:04)



http://img804.imageshack.us/img804/5301/15138361ulquiorrasignat.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.robaki.pun.pl www.bakugan-start.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.bleachofdead.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl